Sporta sasniegumi

 

Dravnieku pamatskolas izglītojamo piedalīšanās un iegūtās godalgotās vietas

sporta sacensībās 2018./2019.m.g.

Nr.

p.k.

Izglītojamā vārds, uzvārds

Kl.

Vieta/

pakāpe

Līmenis

Skolotāja vārds, uzvārds

 

 

1.

S.E.Dimitrijevs

4.

 

 

3.vieta (komandai)

 

Jāņa Pauniņa IX piemiņas turnīrs dambretē Preiļos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silvija Butkeviča

 

 

 

 

Olivia Dalova

5.

Aldis Veigulis

3.

Astrīda Trūpa

4.

Kristiāns Uiska

6.

Dagnija Vītoliņa

6.

 

 

2.

S.E.Dimitrijevs

4.

1.vieta

 

Jāņa Pauniņa IX piemiņas turnīrs dambretē Preiļos

 

Olivia Dalova

5.

1.vieta

Aldis Veigulis

3.

3.vieta

Astrīda Trūpa

4.

3.vieta

Kristiāns Uiska

6.

3.vieta

Dagnija Vītoliņa

6.

2.vieta

 

 

 

 

3.

Aldis Veigulis

3.

 

3.vieta

(U10 vecuma grupā)

 

 

Preiļu, Līvānu, Aglonas, Riebiņu un Vārkavas skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē Līvānos

S.E.Dimitrijevs

4.

Oksana Vulāne

4.

Astrīda Trūpa

4.

Olivia Dalova

5.

 

3.vieta

(U13 vecuma grupā)

 

Dagnija Vītoliņa

6.

Kristiāns Uiska

6.

Dairis Uiska

7.

4.

Pēteris Briška

9.

2.vieta

Riebiņu novada roku spēka sacensības “Lāčplēša tvēriens”

G.Belkovskis

Mairita Veigure

 

7.

5.vieta

  5.

Sandis Endijs Dimitrijevs

4.

3.vieta (1000 m sk.)

       Jauno vieglatlētu sacensībās

“Mazā Balva” 3.kārta

G.Belkovskis

 

6.

 

Sarma Vītoliņa

 

8.

 

1.vieta

Preiļu, Līvānu, Aglonas, Riebiņu, Vārkavas novadu skolu sacensībās vieglatlētikā (400m)

 

G.Belkovskis

 

7.

 

Pēteris Briška

 

9.

 

3.vieta

Preiļu, Līvānu, Aglonas, Riebiņu, Vārkavas novadu skolu sacensībās vieglatlētikā (5000m soļošana)

 

G.Belkovskis

 

8.

Andrejs Komlačovs

 

9.

 

3.vieta

Preiļu, Līvānu, Aglonas, Riebiņu, Vārkavas novadu skolu sacensībās vieglatlētikā (3000m skrējienā)

 

G.Belkovskis

 

 

9.

Pēteris Briška

9.

 

 

3.vieta

Preiļu, Līvānu, Aglonas, Riebiņu, Vārkavas novadu skolu sacensībās vieglatlētikā

(4x100 stafetē jauniešiem)

 

G.Belkovskis

Arvis Pudulis

9.

Deniels Miklaševičs

7.

A. Komlačovs

9.