Danču pēcpusdiena

24.oktobrī, mūsu skolā notika Danču pēcpusdiena 1.-6.klasei. Šī jaukā pasākuma vadītāji bija Raivis un Ingūna.
        Ar tautas dziesmu rindām sākās pasākums. Visi skolēni bija nepacietīgi, jo kuram gan nepatīk izdancoties? Vadītāji bija sagatavojuši jestras dejas, kurās piedalījās visi. Bija izdomāti arī atjautības uzdevumi un mīklas. Visi bija priecīgi, jo par katru mīklu bija pārsteiguma dāvana un tas bija stimuls visiem minēt uzmanīgāk. Skolēni bija noguruši, tomēr neskatoties uz to bija smaidīgi.
        Pasākuma noslēgumā mēs visi dziedājām kopīgu dziesmu- "Zīdi, zīdi rudzu vorpa". Uz šīs skanīgās nots arī beidzās mūsu atraktīvais pasākums.
                                                                                               8.klases skolniece Baiba