Valentīndiena

14. februāris- jūs noteikti visi zināt, kas šī ir par dienu. Tāpat kā citus gadus, arī šogad šajā visu mīlētāju dienā Dravnieku pamatskolā norisinājās Valentīndienas pasākums, kurā mēs, skolēnu pašpārvalde, rādījāmskečus kā skolēni izrāda savas simpātijas dažādos skolas gados.
Katra klase bija sagatavojusi Popielas priekšnesumu, kā arī tērpu netradicionālās modes skatei. Arī paši mazākie nebaidījās, kāpa uz skatuves un deva iespēju ielūkoties viņu sagatavotajā priekšnesumā. 6.klase bija ļoti pacentušies, viņi parādīja, kā tad īsti zēniem un meitenēm jāuzvedas Valentīna dienā. 9. klase sniedza ieskatu mammas un dēla savstarpējās attiecībās un lika aizdomāties, cik sarežģīta ir profesijas izvēle.
Arī tērpi modes skatei bija dažnedažādi, jo skolēni bija izmantojuši dažādus materiālus - gan lietderīgus, gan tādus, kurus lieto vairākkārt: kreppapīrs, plastikāta maisiņi, dažādi auduma gabali un ādas. Citi bija tērpušies kā īstas modeles, kā dāmas, kuras posušās iešanai uz randiņu.
Spēlējām rotaļu - 3 zēni un 3 meitenes ar aizvērtām acīm zīmēja savus sapņu prinčus un princeses. Vēl mēs ar Evitu nospēlējām un nodziedājām dziesmiņu par mīlestību.
Katrs par ieguldīto darbu saņēma pateicības dāvaniņas un diplomus. Tāds bija pasākums, kurš priecēja ar priekšnesumiem, lika smaidīt un pabūt kopā.
                                                                                              Skolēnu pašpārvaldes vadītāja - Amanda