Draudzības skrējiens

Par rudens tradīciju mūsu skolā ir kļuvis Draudzības skrējiens. Arī šogad bez tā neiztikām. Visi silti saģērbušies, ar smaidu uz lūpām, gatavojāmies aši skriet un aizstāvēt savas klases godu. 3.oktobrī skolas stadionā skolēni iesildījās, pirms skrējiena izvingrināja kājas un bija gatavi startam. Atskanēja svilpe un cīņa varēja sākties. Pirmie skrēja 1. - 3.kl., nākamie 4. - 6.kl. un beigās 7. - 9.kl. Katrs šajā skrējienā gribēja būt uzvarētājs un centās to pierādīt. Dažiem veicās ļoti labi, bet citiem mazliet pietrūka spēka un izturības. Tas nekas, ka šajā rudenīgi aukstajā dienā bija vēsi, skrienot mums daudziem kļuva pat karsti. Finiša taisnē katrs ieskrēja ar sarkaniem vaidziņiem un nosalušu degunu, bet toties ar gandarījuma sajūtu par paveikto.

Uzvarētāji tiks paziņoti 18.novembra svētku pasākumā. Lepni soļos pakaļ ceļojošajam kausam klašu grupās un medaļām individuālajā vērtējumā.

Draudzības skrējiena dalībniece - Amanda