Grāmatas svētki

Kādā novembra pirmdienā pārsteigums no Preiļu centrālās bibliotēkas bērnu nodaļas – ielūdz uz mūsu kādreizējo skolnieču Lolitas Stupānes (autore) un Madaras Mediņas- Prikules (ilustratore) grāmatas „Alfabēts” prezentāciju.  Tā notiek 3.decembrī, klātesot meitenēm tuviem cilvēkiem un Preiļu pamatskolas pirmklasniekiem. Skaistu izrādi, izmantojot grāmatas tekstu, uzbūrusi bērnu nodaļas vadītājas Vilhelmīnes teātra studija „Kājām gaisā”. Indiānis, hokejists, dāmīte un citi tēli aicināt aicina: „Apbrīno burtiņu, iegaumē burtiņu, izlasi rindiņu, uzzini brīnumu!” Par grāmatas tapšanas vēsturi pastāsta Madara, savu prieku izteic arī Lolita. Autori un mākslinieki sveic skolotājas no mūsu – Dravnieku – skolas, bibliotekāre Vilhelmīne, NVO pārstāvis. Lai grāmatas iepriecina bērnus, lai Lolita un Madara turpina sadarbību!