Kross Vārkavā

25.septembra rudenīgajā rītā Preiļu, Vārkavas, Līvānu un Riebiņu novadu skolēni startēja rudens krosa stafešu sacensībās Vārkavas vidusskolā. Laiks mūs nelutināja, laikapstākļi bija drēgni, bet skolēnu cīņas sparu tas nemazināja, jo ieradušies bija daudzi sportotgribētāji. Katrs vēlējās pierādīt, cik ātrs skrējējs viņš ir un aizstāvēt skolas godu. Mūsu skolu pārstāvēja 12 labākie, ātrākie skolēni.
Satraukums pirms starta bija visiem, bet novēlējumi, ko viens otram sniedzām, mazliet palīdzēja to novērst. „Uzmanību! Ieņemt vietas! Marš!” – un sacensības varēja sākties. Skatīties no malas ir viena lieta, bet, kad pienāk kārta pašam, tad tas ir jau pavisam kas cits, jo ir jāsakopo visi spēki un jātiecas pēc uzvaras. Starts vienmēr ir viegls, bet uzskrējiens kalniņā ir daudz grūtāks, jo prasa daudz spēka, izturības un arī taktikas, lai aizskrietu līdz finišam un nodotu stafeti nākamajam dalībniekam. Bet mēs to paveicām un ierindojāmies 2.vietā. Tiesa gan, mazākajiem, kuri skrēja īsāku distanci – 800m, veicās labāk, jo viņi ieņēma godpilno 1.vietu.
Apbalvošanas ceremonijā kopvērtējumā starp novadu pamatskolām mēs ieguvām 2.vietu un kausu. Ar smaidu sejās, lepnumu sirdīs, trīs kausiem un diplomiem rokās atgriezāmies savā dzimtajā skolā. Prieks par tik labiem panākumiem bija ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu skolasbiedriem, skolotājiem un īpaši sporta skolotājam – Guntim!

Sacensību dalībniece – Ingūna