Siltuma diena

Šis jau ir trešais gads, kad mēs, Dravnieku pamatskolas skolēni un skolotāji, drēgnajā decembra mēnesī skolas zaļajā zālē rīkojam siltuma dienu! Proti, sildām sevi ar siltu tēju, šallēm, cepurēm, cimdiņiem un, protams, neiztikt bez čībiņām! Šogad bija īpaši rīkojumi- ierasties pašgatavotās čībās, garākajā šallē un rakstainākajos cimdos, ņemt līdzi sev mīļu krūzīti! Norisinājās konkurss, kurā bērni sacentās savā starpā par trim tituliem - Rakstaināko cimdu, Garākās šalles un Interesantāko čībiņu īpašnieks. Arī balvas bija atbilstošas šai dienai- pašpārvaldes gatavoti, meiteņu sašūti auduma maisiņi un dažādas zāļu tējas, kuras sarūpēja katrs pašpārvaldes dalībnieks. Ingūna bija parūpējusies par gardu pīrāgu, ko lielīja katrs degustētājs, arī ievārījumus varēja nogaršot. Ingūna un Marta sniedza vērtīgu informāciju par dažnedažādām zāļu tējām, kuras katrs vasarā var savākt pļavā. Ikviens bija pacenties ierasties atbilstošā tērpā, bet balvas tika tikai dažiem. Tomēr tas nav galvenais. Kas gan var būt patīkamāks, kā mīļā, jaukā atmosfērā pasēdēt un baudīt tasi gardas veselības tējas!