Seminārs

Dravniekos skolotājas Irēna Mičuliša, Silvija Butkeviča un Inta Broka novada jaunāko klašu skolotājas uzņēma Jaunā gada otrdienā – 3.janvārī. Skolotājas dalījās pieredzē par radošām un attīstošām nodarbēm. Mājturībā un tehnoloģijās, vizuālajā mākslā, klases stundās un gatavojoties pasākumiem ir iespēja izmantot dažādas ierīces, piederumus. Papīra giljotīnu izmanto sloksnīšu sagriešanai, lai veidotu darbiņus kvilinga tehnikā un sloksnīšu pinumos. Vaska krītiņus ar speciālu gludeklīti kausē un rada krāsainas kompozīcijas. Dažādas formiņas un veidnītes pielieto darbā ar sāls mīklu, ģipsi, veidošanas masu, plastiku, ziepju masu un vasku. Papīra izstrādājumu izgatavošanai ir piegrieztnes un šabloni.
Sajūsma bija par adāmmašīnu, kad ātri var uzadīt cepuri vai šalli. Arī augļus un dārzeņus žāvējam. Visas ierīces un piederumi skolai sarūpēti ar biedrības “Atspulgs L” atbalstu īstenotajos projektos. Radoši un aktīvi darboties var gan skolēni, gan pieaugušie šī gada aktivitātē – projektā “Sabiedriskās aktivitātes veicināšana Stabulnieku pagastā”.
Paldies viesiem par ieinteresētību un darbošanos ar piedāvātajām tehnoloģijām.