Pasākums Upītē

Radošo darbu konkursa  “Laiks…Muns laiks…Kas ir laiks? Deļkuo vysod pītryukst laika? Myužs, dzeive, myužeiba…” noslēguma pasākumā 18.janvārī Viļakas novada „Upītēs” piedalījāmies „Ontona dīnas ļustēs” jau otro gadu. Pasākums veltīts Latgales patriotam un dzejniekam Antonam Slišānam.

Pasākumu bagātināja muzikālie priekšnesumi, apsveikumi, zīmējumu un radošo darbu apskate, bija iespēja redzēt izstādi arī muzejā. Dalībniekiem un viesiem mājinieki bija sarūpējuši Svētku kūku.

Godalgotas vietas, balvas un pateicības saņēmām gan par literāri radošajiem darbiem, gan par zīmējumiem.
       1.-3.klašu grupā Nikola  Afoņkina ieguva 3.vietu par pasaku “Neredzamais Laiks”.

4. -6. klašu grupā  Olivias Dalovas zīmējums arī 3.vietā. Olivias zīmējumu “Mūža aplis” augstu vērtēja vietējās draudzes mācītājs. Almas zīmējums bija atzinības vērts.

Par latgalisko identitāti balvu un pateicību saņēma Aldis un Sandis Endijs Dimitrijevs. Pateicības arī Kristai, Almai un Robertam.

Īpašs PALDIES skolotājām – konsultantēm par skolēnu aktivitātes darboties atbalstīšanu / Irēna M., Inta V., Inta B./ .  Lai arī turpmāk  radošs un rezultatīvs darbs!