Oktobris

5.oktobrī- Skolotāju dienā- jaukus pārsteigumus bija sagatavojuši 9.klases audzēkņi un skolēnu māmiņas- Līga Malnace, Inga Vītoliņa un Žanete Pudule.

10.oktobrī  Karjeras dienā Riebiņu vidusskolā  trijās radošajās darbnīcās skolēni izzināja profesiju daudzveidību, darbojās kopā ar K Komandu, pabija Karjeras nedēļas busiņā, lūkojās caur virtuālajām brillēm.

17.oktobrī sākumskolas skolēni Stabulnieku bibliotēkā piedalījās nodarbībā “Pasaku un stāstu laiks”- klausījās pasakas, veidoja pārpilnības koku. Paldies bibliotekārei Birutai!

18.oktobrī notika tradicionālais “Draudzības skrējiens”.  Uzvarētāju apbalvošana- gan individuāli, gan klasēm-  notiks svinīgajā Latvijas dzimšanas dienas pasākumā.