Skaļā lasīšana

Nacionālās skaļās   lasīšanas sacensībās  vietējā Stabulnieku bibliotēkā piedalījās 4.-7.klašu skolēni, bet nokļūt uz novada finālu varēja tikai 11un 12 gadus veci 5.un 6. klases skolēni. Skaļās lasīšanas sacensībām skolēni bija izvēlējušies visdažādākā satura grāmatas, un par  katru grāmatu lasītājam  ir savs stāsts.

24.janvārī Riebiņu bibliotēkā uzstājās Olivia un Kristiāns no 5.klases, Dagnija no 6.klases. Žūrija augstu vērtēja visu novada skolu dalībnieku uzstāšanos. Trīs lasītāji saņēma diplomus un iespēju piedalīties reģionālajā Nacionālās skaļās lasīšanas finālā Preiļu Galvenajā bibliotēkā 20.februārī. Starp novada laureātiem arī Olivia Dalova (sk. I.Broka) no Dravnieku pamatskolas.