Skolas soma

14.maijā visi skolēni piedalījās Valsts budžeta finansējuma izglītojoši pedagoģiskā programmā, apmeklējot SIA „Skrīveru gotiņa”. Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros zinātnes un inovāciju jomā skolēni uzzināja ražotnes vēsturi, kā arī darbību mūsdienās, atbildēja uz jautājumiem un saņēma dāvanā saldos našķus. Protams, visaizraujošākā bija praktiskā darbošanās – konfekšu ietīšana. Konfektes skolēni ietina sev un dāvanai tuviem cilvēkiem.

Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecību jomā programmas „Skolas soma” ietvaros apmeklējām arī Likteņdārzu. Gides  pavadībā izstaigājām Daugavas loku ieskauto, iepretim Kokneses pilsdrupām esošo, mūsu tautas kopīgi loloto dāvanu Latvijas 100. dzimšanas dienā. Iepazinām šo kultūrvēsturisko vietu, kurā pieminam mūsu tautas pagātni un smeļamies enerģiju nākotnei.

Braucienu bagātināja arī Skrīveru Dendroloģiskā parka apskate. Reti sastopamo koku  lapotne un ziedi uzbūra brīnišķīgu pavasari.

Ekskursantus spēcināja vēl mirklis pie Daugavas - Liepkalni, maizes smarža un garša ...